Dom / mieszkanie (Ubezpieczenia majątkowe)

Dom to najważniejsze miejsce na świecie, w którym nieustannie dba się o to, by panował spokój, a członkowie rodziny czuli się komfortowo. Ubezpieczenie domu pozwala uzyskać pewność, że żadna sytuacja - pożar, huragan, zalanie czy kradzież, które trudno przewidzieć - nie zakłócą harmonii domowego ogniska. Odpowiednio dobrana polisa na dom lub mieszkanie daje gwarancję, że w razie niepożądanego zdarzenia otrzymamy finansową rekompensatę za powstałe skutki. Ubezpieczenie nieruchomości może zatem obejmować:

  • dach, mury i okna, stałe elementy wnętrz w postaci m.in.: powłok malarskich, tapet, wykończenia podłóg, wyposażenia łazienek,
  • nasz majątek w postaci sprzętu elektronicznego, wyposażenia kuchni i łazienki, mebli, dzieła sztuki i biżuterii,
  • pomieszczenia przynależne, budynki gospodarcze, budowle, instalacje fotowoltaiczne, domki letniskowe oraz nagrobki,
  • koszty leczenia psa i innych zwierząt domowych
  • rower od uszkodzeń w wyniku wypadku, kradzieży w domu i poza nim
  • pomoc różnego rodzaju fachowców w razie awaryjnych sytuacji (np. hydraulik, ślusarz, elektryk, dekarz itd.)

Nieodzownym i koniecznym rozszerzeniem ubezpieczenia domu lub mieszkania jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, obejmujące szkody wyrządzone innym osobom przez domowników, zwierzęta domowe oraz pomoc domową. OC to również ochrona w przypadku szkód związanych z używaniem sprzętu sportowego, dronów, szkód powstałych podczas budowy i rozbudowy oraz w wyniku zalania.

Cała oferta

Po dobór oferty najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb zapraszamy do naszych biur.