Życie (Ubezpieczenia na życie)

Nie ma nic cenniejszego w życiu niż zdrowie i nasza obecność. Gdy z różnych przyczyn odchodzimy, naszym bliskim nie tylko brakuje ciepła i wsparcia, ale również poczucia stabilności, przynależności i bezpieczeństwa, które im zapewnialiśmy. W nowej sytuacji z naszymi zobowiązaniami oraz problemami życia codziennego muszą sobie radzić sami, w czym pomagają ubezpieczenia na życie.

Zadaniem polisy jest zabezpieczyć finansowo osoby uposażone przez Ciebie na wypadek Twojej śmierci. Aby ochrona ta była realna, musisz zadbać o sumę ubezpieczenia w odpowiedniej wysokości, pozwalającej na zaspokojenie potrzeb bytowych rodziny do czasu zaadaptowania się do nowej sytuacji. Pamiętaj jednak, że nie tylko nasza śmierć oznaczać może poważne kłopoty - również Twój wypadek, zachorowanie czy inwalidztwo grozi niezdolnością do dalszej pracy. Dlatego polisa na życie powinna być rozbudowana o odpowiednie rozszerzenia. Istnieje m.in. możliwość rozbudowania zakresu ochrony na wypadek pogorszenia się Twojego stanu zdrowia zarówno w przypadku chorób (w tym: raka, zawału serca i udaru mózgu), jak i nieszczęśliwych wypadków. Dobra umowa na życie zapewnia:

  • wsparcie finansowe, które możesz przeznaczyć na skuteczniejsze leczenie lub wsparcie rodziny w czasie niezdolności do pracy,
  • wypłatę pieniędzy dla Twoich najbliższych w sytuacji Twojego odejścia,
  • poczucie stabilności finansowej, gdy dojdzie do choroby, wypadku lub uszczerbku na zdrowiu.

Opcji i wariantów polisy na życie jest bardzo wiele:

  • indywidualne ubezpieczenia na życie ochronne,
  • ubezpieczenia terminowe, inwestycyjne, posagowe,
  • ubezpieczenia na życie dla kredytobiorców oraz leasingobiorców,
  • ubezpieczenia grupowe dla pracowników firm – polisy firmowe

Cała oferta

Po dobór oferty najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb zapraszamy do naszych biur.