Nasz Zespół i nasza Pasja

Dbamy o Twój spokój!

Od utworzenia multiGrupy w 2013 nieustannie udowadniamy, że zaufanie i ścisła współpraca budują sukces. Nasza multiagencja dzięki zjednoczeniu agentów z Wielkopolski i Pomorza, poprzez swój rozwój stała się jedną z liczących się multiagencji w regionie, a swoje bezpieczeństwo powierzyły nam już tysiące osób. Współpracujemy z wiodącymi zakładami ubezpieczeń na polskim rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić prawie każdą Twoją potrzebę ubezpieczeniową.

Naszą misją jest profesjonalne i kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe. Chcemy być Twoim partnerem w biznesie i doradcą w zakresie szerokiej oferty ubezpieczeniowej dostępnej na polskim rynku.

Biura naszych agentów mieszczą się w m.in. Pile, Lipce, Kaczorach, Złotowie, Wałczu, Człuchowie, Koszalinie, Bielicach Nowych, Przechlewie, Poznaniu, Wągrowcu, Jastrowiu, Trzciance.

Wasze Bezpieczeństwo to Nasza Misja

Wierzymy w ciężką pracę i profesjonalizm.

Wszelkie nasze działania są podporządkowane wymaganiom, jakie stawiają przed nami nasi Klienci, a wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam zaoferować produkty ubezpieczeniowe, zapewniające naszym Klientom poczucie pewności, spokoju i bezpieczeństwa. Wyróżnia nas profesjonalizm i zaangażowanie współpracowników, a także szybkość i elastyczność działania.

Zarząd firmy

Ewelina Kwapisz-Chwiesiukowicz

Prezes Zarządu

+48 572 903 005

ewelina.kwapisz@multi-grupa.pl

Katarzyna Ciozda

Wiceprezes Zarządu

+48 663 300 262

katarzyna.ciozda@multi-grupa.pl

Ryszard Kruk

Wiceprezes Zarządu

+48 786 902 300

ryszard.kruk@multi-grupa.pl

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje o Agencie Ubezpieczeniowym. Jako profesjonalista podchodzimy poważnie do ochrony Twoich danych osobowych, dlatego w tym miejscu znajdziesz również naszą Politykę prywatności.