Ubezpieczenia Piła - Agencja ubezpieczeniowa

Ubezpieczenia to nasza Specjalność. Naszym klientom oferujemy bezpieczeństwo w najlepszej JAKOŚCI

Ubezpieczenia Piła - Agencja ubezpieczeniowa

Nasza oferta

Dlaczego my?

Stawiamy sobie ambitne cele

Uwielbiamy poszukiwać

Pracujemy w zespole

Rekomendujemy proste rozwiązania

Nasze oddziały

Biura naszych agentów mieszczą się w m.in. Pile, Lipce, Kaczorach, Złotowie, Wałczu, Człuchowie, Koszalinie, Bielicach Nowych, Przechlewie, Poznaniu, Wągrowcu, Jastrowiu, Trzciance.

MultiGrupa – ubezpieczenia w Pile

MultiGrupa jako doświadczona Agencja Ubezpieczeniowa stawia na profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług. Posiadamy szeroką i atrakcyjną ofertę ubezpieczeń i współpracujemy ze sprawdzonymi zakładami ubezpieczeń. Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Pile lub biur w innych miastach. Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty online - możesz ubezpieczyć się w zaledwie kilka chwil!

Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, rolne, turystyczne, zdrowotne i na życie oraz dla firm. Nasza Agencja Ubezpieczeniowa posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży, nieustannie udowadniając, że zaufanie i ścisła współpraca to klucz do sukcesu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do skorzystania z naszych usług online. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nasi Doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości dotyczące naszej oferty i pomogą w doborze najlepszej polisy dla Ciebie.

Nasi partnerzy